Mane Holding

Zkušenost přes čtvrt století, za kterou stojí nejen značka, ale i rodiny

 

MANE Holding je stavební, developerská a investiční společnost, která působí nejenom v jižních Čechách, ale také po celé České republice i v zahraničí (například na Slovensku nebo v Rakousku). Působíme již od roku 1992, a to po celou dobu stále jako rodinná společnost 100% vlastněná jejími jihočeskými zakladateli, což z nás v našem oboru mezi středními a velkými firmami ve stavebnictví dělá raritu. Za každou stavbu a investici tak ručíme nejen naší více než čtvrt století starou značkou ale i rodinnými jmény.  

Za dobu naší existence za námi zůstaly po celé Evropě tisíce bytů, občanských, vodohospodářských i dopravních staveb, stovky zainvestovaných pozemků, desítky založených a fungujících společností a přes tisíc vytvořených pracovních míst. Naše projekty jsou pravidelně oceňovány nejen oceněními Presta pro společensky významné stavby ale například i ekologickými vyznamenáními.

Naším zájmem je i do budoucna pomáhat vytvářet hezčí místo pro život, podnikání nebo bydlení, a to nejen v jižních Čechách, České republice, ale i v zahraničí.

Mane Holding

HISTORIE SPOLEČNOSTI

 

Předchůdcem dnešního Holdingu byla společnost MANE Stavební a obchodní společnost s r.o. České Budějovice, která byla založena v roce 1992 sloučením projekčních kanceláří dnešních hlavních akcionářů. Původně se zabývala projektováním a obchodem se stavebními materiály. V dalších letech došlo k výraznému rozšíření činnosti, hlavně v oblasti stavební výroby.

Postupem času docházelo k oddělování jednotlivých divizí (stavební divize, ekonomická divize, investiční divize, divize betonárna, …) , které utvořily samostatné společnosti, a tím začal vznikat holding MANE.

Na přelomu tisíciletí jsme se jako stavební firma snažili snížit naši závislost na veřejných stavebních zakázkách a založili jsme tak vlastní developerskou společnost. Postupem času jsme se stali na veřejných zakázkách nezávislí a dnes nám téměř 90 % zisku tvoří stavební výroba pro soukromé investory.

Historie společnosti

SPOLEČNOSTI HOLDINGU MANE

Mane stavební

MANE STAVEBNÍ s.r.o.

Je největší společností holdingu MANE a zároveň druhou největší stavební firmou v Jihočeském kraji.

 

KONTAKT

Mane invest

MANE INVEST s.r.o.

Developerská a realitní společnost pro Vás každoročně buduje stovky nových bytů v Jihočeském kraji, Praze a Brně.

Směrnice (PDF)

KONTAKT

Mane eko

MANE EKO s.r.o.

Poskytuje komplexní služby v oblasti účetnictví.

  

KONTAKT

Mane beton

MANE BETON a.s.

Firma se zabývá výrobou a dodávkami betonu a komplexními betonářskými službami.

 

KONTAKT

Mane engineering

MANE ENGINEERING s.r.o.

Patří mezi vedoucí českobudějovické projekční kanceláře.

 

KONTAKT

Rezidence

REZIDENCE NOVÉ HRADY a.s.

Spravuje hotelový wellnes komplex Rezidence a novohradský penzion Tereziiny lázničky.

KONTAKT

Iso

Presta

Ocenění

ZOBRAZIT ORIENTAČNÍ PLÁN AREÁLU

 

PODPORA SPORTU A KULTURY

 

KULTURA

Holding MANE patří mezi významné dárce a partnery kultury nejen v Jihočeském kraji. Téměř deset let pořádme jako hlavní partner tzv. Jihočeský jazzový festival, který každoročně „dováží" největší hvězdy světového jazzu na historická náměstí jihočeských měst. Mimo jiné jsme ve spolupráci s kulturními kluby v Českých Budějovicích umožnili realizaci stovek hudebních koncertů a performance.

 

SPORT

Náš holding je hlavním partnerem tenisového klubu MANE v Hluboké nad Vltavou, dále také podporujeme fotbalové kluby Dynamo, Římov a Nové Hrady, sponzorujeme českobudějovický hokejový klub HC Motor, nebo podporujeme automobilové závody veteránů. Pro naše zaměstnance a partnery pořádáme pravidelné tenisové turnaje, hokejové zápasy nebo lyžařské zájezdy.

Podpora